Chado teepood

Esileht / Teed / - Matcha

- Matcha

Matcha tee

Matcha maagia, tee nagu ei ükski teine! Rohuselt rohelise värvusega, suurepärase kvaliteediga pulbriks jahvatatud tee, mis vajab spetsiaalset ettevalmistust ja pakub kõigi teiste roheliste teedega võrreldes unikaalset maitset. Matcha on oma briljantroheliste hüpnotiseerivate minimullikeste ja elegantse serveerimisstiiliga äärmiselt stimuleeriv ja ülimalt võrgutav. 

Matcha  - tõlkes "pulbristatud tee" on üks ainulaadsemaid teesid turul. Pulbristatud teel on rikkalik Hiina Songi dünastia (10. saj) aega ulatuv lugu. Traditsioon säilis ja arenes sajandite vältel Jaapanis, muutudes zen budistide jaoks tseremoniaalseks talituseks ja vaimseks distsipliiniks. Ent matcha pole ainult ZEN vaid ka mõnus igapäevane roheline buuster, mis tagab hea tuju, terve keha ja vaimu nii teejoogina kui ka kokakunstis kasutatuna.

Vaimu teravdav ja äratav mõju on peaaegu silmapilkne. Ilust, efektiivsusest ja energiasööstust rääkides ületab see kaugelt cappuccino – valmib kiiremini, on kehale palju tervislikum ja ei tekita ebameeldivaid jääknähte. 

List
Grid
Järjesta: