Chado teepood

Esileht / Allahindluste süsteem

Allahindluste süsteem

Chado veebipoes (mitte füüsilises esinduspoes!) on käimas aastaringne allahindluste süsteem. Loe lisa erinevatest allpool!

 

Chajin liikmestaatus

Saa Chado Chajin’iks (Jaapani keeles „tee inimene“)! Selleks registreeri end kasutajaks ning saa 5% soodustus kõikidelt kaupadelt meie e-poes ning seda  eluaeg (või vähemalt senikaua kuni Chado eksisteerib)!

 

Super Sale!

Iga 3. kuu järel kindlatel kuupäevadel, kestvusega 3 ööpäeva (kuupäevad teavitatakse uudiskirjaga veebipoe klientidele, kes on avaldanud oma e-maili)  on kogu e-poes kõikidel toodetel -20% allahindlus ehk Super Sale! Neil päevil on teil võimalik oma lemmiktooteid osta suurepärase hinna juures. Eelis on neil, kes on registreeritud kliendid kuna Super Sale pakkumine kehtib ainult veebipoe kasutajakonto omanikele!

 

Igakuine Sale!

Alati igal kuul on 3-5 toodet -15% allahindlusega. Soodustusega toodet valides on silmas peetud ees ootavaid tähtpäevi: oktoobris mardipäev & Halloween, novembris isadepäev, veebruaris valentinipäev jne. Hoidke silmad lahti, uudiskirjas mainime. Pakkumine kehtib kõigile, mitte ainult registreeritud klientidele!

 

Öö Ulmeline Sale!

Aeg-ajalt annab chado.ee üllatusena teada oma FB & Instagrami lehel öö müügist. Kui selline uudis tuleb siis tead, et mainitud ööl on alates kella 00.00 kuni 04.00 kõik teed -40%. Kasuta võimalust! Pakkumine kehtib kõigile, mitte ainult registreeritud klientidele!

 

Tasuta transport!

Kõik ostud, mis ületavad 40€ piiri ei pea tasuma transpordi eest. Sellise suurema ostu eest oleme valmis transpordi kulud enda kandma võtma!