Chado teepood

Esileht / Tellimine

Tellimine

Sinu tellimus on meile tähtis!

Me pakime Sinu valitud tee hoole ja armastusega.

Kui Sinu poolt vormistatud tellimus on meile kohale jõudnud, siis pakime Sinu poolt soovitud tooted 1-2 tööpäeva jooksul. Lisame alati ka omaltpoolt valitud teenäidise, et Sul oleks alati midagi uut ja põnevat proovida. 

NB! Nüüdsest ka võimalus tulla ise oma tellitud toodetele järgi Chado esinduspoodi (Uus 11, Tallinn)

 

Paneme paki teele

Teesaadetis jõuab sinuni tavaliselt 2-3 tööpäeva pärast.

Me kasutame peamiselt Smartposti ja Omiva pakiautomaate, aga saadame ka otsekulleriga. Eelistatud transpordi võimalusi saad valida tellimust vormistades. Oma tooted pakime keskkonna kokkuhoidu meeles pidades teisel ringil olevatesse karpidesse, seega ära ole väga imestunud või nördinud, kui karp, milles Sinu imelised teed/muud tooted kohale jõuavad, on hoopis teise firma logodega või näeb natuke vana välja. See kõik on prahi vähendamiseks.

 

 

 

 

 

Sinu tooted on jõudnud kohale ja maitsevad loodetavasti hästi! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soovime Sinule omalt poolt mõnusaid ning rahulikke teepause. Sinu poolt suule tõstetud tassitäis teed on üks miljarditest, mis käesoleval päeval maailmas tarbitakse. Võib juhtuda, et täna jood just Sina teed samal ajal Inglise kuningannaga või Siberi Vissarioniga!

Kui on ilmnenud mingisuguseid komplikatsioone või defekte Sinu poolt tellitud toodetes, siis võta koheselt meiega ühendust ning lahendame selle mure koos.  

.