Chado teepood

Esileht / Klaaskann "Ku" 450ml

Klaaskann "Ku" 450ml

22,80 €

Kogus:

See kaunis klaasist pott annab teele piisavalt ruumi lahti rulluda ja pakub Teile silmailu nähes värvide ja tekstuuri muutumist. Selles kannus on õrnus ning tugevus üheskoos ja see on suurepärane lisand igale köögile. Kannul on kaasaegne välimus, kuid tänu lihtsale, elegantsele disainile sobib see perfektselt igat liiki dekoori. Lisaks laseb selle ümar kuju teel ühtlaselt tõmmata. Kannul on väike väljasopistus käepideme juures, mis teeb selle käes hoidmise väga mugavaks. Kannu tila sees on väike spiraalne metallist filter, mis hoiab teel kallates tassi sattumast.

Mahutavus: 450 ml

See teekann on oskuslikult käsitsi valmistatud ja kuumakindel - kannatab temperatuuri allpool külmumist kuni 105 kraadini. Kuid veelgi hämmastavam on selle Jaapani päritolu kannu tilkumiskindlus. Meie kogemustel on Jaapani teepotid tunduvalt tugevamad kui Euroopas tehtud klaaspotid. Need on nõudepesumasinakindlad, kuid soovitame siiski käsipesu, kuna väiksemad osad nagu kaas ja filter võivad masinasse kukkuda. Olge ka käsipesul ettevaatlik, sest tegemist on ikkagi klaasiga!

Isegi minimaalse tähelepanuga võivad need kannud vastu pidada aastaid. Kui mõni osa (eriti tila ja filter) muutuvad ajapikku teest pruunikaks, siis lihtsalt võtke vana hambahari või muu kitsas hari, valage kannuosadele veidi soodat ja äädikat ning hõõruge plekid minema. Teed valades asetage ettevaatuse mõttes sõrm kaanele – kui teepotti kallutada liiga järsult, võib kaas maha kukkuda! 

Sarnased tooted