Chado teepood

Esileht / Klaaskann "Lu" 1,2l

Klaaskann "Lu" 1,2l

Lu1.2ml.jpg

29,40 €

Neile, kellele meeldib oma külalistele teed serveerida või kes valmistavad enda tarbeks suuremaid koguseid, nende jaoks esitleme seda kaunist, käsitsi valmistatud filtriga klaasist teekannu. See kann on klassikalise ajatu disainiga nii et pettuma ei pea te kindlasti. Kõrge, ümar keha madala tilaga on olnud teepoti standardiks juba sajandeid. Sügav kaas hoiab kenasti kondensatsiooni ja püüab kinni tee aroomi – tee lõhna tundmiseks tõsta kaas ja nuusuta. Kui valmistate lilleteesid, ärge kasutage filtrit. Mahutavus: 1.2 l

See teekann on oskuslikult käsitsi valmistatud ja kuumakindel - kannatab temperatuuri allpool külmumist kuni 105 kraadini. Kuid veelgi hämmastavam on selle Jaapani päritolu kannu tilkumiskindlus. Meie kogemustel on Jaapani teepotid tunduvalt tugevamad kui Euroopas tehtud klaaspotid. Nad on nõudepesumasinakindlad, kuid soovitame siiski käsipesu, kuna väiksemad osad nagu kaas ja filter võivad masinasse kukkuda. Olge ka käsipesul ettevaatlik, sest tegemist on ikkagi klaasiga!
Kui mõni osa (eriti tila ja filter) muutuvad ajapikku teest pruunikaks, siis lihtsalt võtke vana hambahari või muu kitsas hari, lisage veidi soodat ja äädikat ning hõõruge plekid minema.

Teed valades asetage ettevaatuse mõttes sõrm kaanele – kui teepotti kallutada liiga järsult, võib kaas maha kukkuda!
Klaaskannud sobivad ideaalselt roheliste teede, bambuselehtede, taime-ja rooibose teede ning kõigi esteetiliste iluduste nagu lilleteede valmistamiseks. Lühidalt sobivad klaaskannuga valmistamiseks kõik teed või segud, mis nõuavad madalamat veetemperatuuri, kui mustad, oolongid ja pu er´id.

Sarnased tooted