Chado teepood

Esileht / Klaaskann "Yao", 1,2l

Klaaskann "Yao", 1,2l

29,40 €

Kogus:

Sellel käsitööna valminud teekannul on unikaalne, kaasaegne disain – suur, kantjas käepide, lame kaas ja kõrgel asetsev tila, mis annab kannule peaaegu aerodünaamilise ilme. See hoiab endas suure koguse teed ilma, et näiks kogukas ja muidugi eemaldatav klaasfilter on selle kannu eriti mugav aspekt. Inimesed kipuvad sellesse kannu väga kiiresti kiinduma. Kui valmistate lilleteesid, ärge kasutage filtrit. Mahutavus: 1.2 l

See teekann on oskuslikult käsitsi valmistatud ja kuumakindel - kannatab temperatuuri allpool külmumist kuni 105 kraadini. Kuid veelgi hämmastavam on selle Jaapani päritolu kannu tilkumiskindlus. Meie kogemustel on Jaapani teepotid tunduvalt tugevamad kui Euroopas tehtud klaaspotid. Nad on nõudepesumasinakindlad, kuid soovitame siiski käsipesu, kuna väiksemad osad nagu kaas ja filter võivad masinasse kukkuda. Olge ka käsipesul ettevaatlik, sest tegemist on ikkagi klaasiga!
Need kannud võivad vastu pidada aastaid. Kui mõni osa(eriti tila ja filter) muutuvad ajapikku teest pruunikaks, siis lihtsalt võtke vana hambahari või muu kitsas hari, lisage veidi soodat ja äädikat ning hõõruge plekid minema.

Teed valades asetage ettevaatuse mõttes sõrm kaanele – kui teepotti kallutada liiga järsult, võib kaas maha kukkuda!

Sarnased tooted