Chado teepood

Esileht / Paberfiltrid

Paberfiltrid

Ühik: tk

Al. 3,50 €

* Suurus


Kogus:

Siin on midagi neile, kes on harjunud hea kvaliteetse puruteega, kuid kontoris ja reisil olles peavad leppima tavaliste maitsetute teekottidega, kuna sõelade ja muu teevarustuse kaasaskandmine on tülikas. Me mõistame, kuidas Te end tunnete!

Siin on Teile suurepärane lahendus: tehke ise teekotid, kus on sees Teie kvaliteetne lemmiktee! Need paberist teefiltrid päästavad päeva ja hea uudis on see, et ühtegi teist lisa ei ole tarvis! Lihtsalt eeltäida kotikesed valitud teega ja pista need käekotti või kohvrisse. Hiljem tarvitseb vaid kuum vesi peale kallata, sest teekott seisab tassis püsti või aseta see kannu, kus kaas seda kinni hoiab. Lihtsalt jäta filtrikoti ots anumast välja ja murra üle ääre. Võite muretseda endale ka paberfiltri klõpsu, mis teeb kõik veelgi mugavamaks.

Pikem tagaosa teeb teepuru sissevalamise mugavaks ja üldse tunduvad seda kasutades teised teefiltrid ja sõelad pisut vanamoodsad.
Antud filtrid on valmistatud neutraalse maitsega puust ja kanepikiududest Saksamaal ning pole pleegitatud, olles 100% naturaalsed.
Igas pakis on 100 filtrit.

Saadaval suuruses S (15,3 x 7,5cm) ja XS (13 x 6,2cm) ,ideaalsed nii ühe tassi või suurema kannu jaoks. 

Sarnased tooted