Chado teepood

Esileht / Teetarbed / - Maagia ja õlid / Palo Santo "Šamaani unenägu"

Palo Santo "Šamaani unenägu"

Ühik: tk

Al. 3,30 €

* Kogus


Kogus:

Palo Santo "Šamaani unenägu"

See Palo Santo on väga eriline, sest ta on pärit ühest spetsiifilisest vanast puust, mida korjati tseremoniaalselt Corrales Tumbes'is, Peruus.

Palo Santo ("püha puit", bursera graveolens) puu on levinud Kesk-ja Lõuna-Ameerikas ning kuulub samasse perekonna viirukite ja mürriga. Sellel on magus, iidne, puidune aroom ja seda on kasutanud šamaanid sajandeid kui puhastajat (suitsuga ruumi negatiivsetest energiatest vabastajat). Kvaliteetsed Palo Santo puupulgad on eetilisel teel lõigatud vaid looduslikult langenud puudelt, mis on 4-10 aastat maas lebanud. Alles teatud aja järgi hakkavad aromaatseid õlid moodustuma. See on tõeliselt maagiline puu, mille energia võib parandada teie elukvaliteeti! 

Kasutamine: puhastamiseks (‘smudging’) süüdake pulga üks ots ja kui see põleb, puhuge leek ära. Tekkivat suitsu võib siis läbi ruumi laiali või endale ning teistele peale puhuda. Seda saab läita korduvalt ja üks pulgake kestab väga pikka aega. See suits tõrjub vajadusel ka sääsed! Samas võite seda aromaatset puutükki nautida ka põletamata, pannes see näiteks riidekappi, autosse või lihtsalt hoida enda läheduses.

Sarnased tooted