Chado teepood

Esileht / ! Eritellimus

! Eritellimus

Erilistele teedele eritellimus

...valik punaseid ja rohelisi teesid ettetellimiseks.

 

 

 

Praegune aeg nõuab meilt kõigilt, et mõtleksime veidi ette, planeeriksime ja oleksime organiseeritud. Meie kauplus on viimane kuu olnud eriolukorra tõttu suletud - oleme mõelnud erinevaid viise, kuidas kõige paremini püsivalt tuua Sinuni valiku erilisi ja haruldasi teesid, kinnitust leidnud lemmikuid kui ka uusi põnevaid kogemusi nii klassikaliste teede kui ka uute nimede hulgast. Tavaliselt varume oma poe lattu selliseid teesid vaid väiksemas koguses ja nad ootavad Sinu tulekut kannatlikult, nüüd aga kui pood on suletud, pakume valikut teesid ettetellimise vormis, erilisel puhul ja erilist kannatlikust silmas pidades erihindadega. Tee saabub meieni kahe nädala jooksul.

 

Vali allolevast nimekirjast oma vana lemmik või siis mõni uus ja põnev üllataja! Vajuta piltidel, et lugeda kirjeldust. Oleme koostanud nimekirja suure hoolega, pidades silmas tee parimat kvaliteeti. 

Miinimumkogus tee kohta on 100g. Kui oled valiku teinud, siis kinnita ainult eritellimuse teesid sisaldav ostukorv, vali omale sobiv pakiautomaat ja tasu pangalingi kaudu. 

 Erihinnaga nimekiri ja eritellimus sulgub pühapäeva, 19. aprilli südaöösel. Ette tellitud tee saabub meieni kahe nädala jooksul - hoiame Sind kursis ja paneme tee saabudes koheselt posti!