Chado teepood

Esileht / Chareni teemaja

Chareni teemaja

 

Chareni teemaja

 

Seoses Eestis kehtiva eriolukorraga Chareni teemaja hetkel ei tegutse.

Täpsemaks jooksvaks infoks jälgi Chado Facebooki lehte. Soetatud kasutamata pääsmed meie töötubadesse kehtivad ka pärast eriolukorra lõppemist, hoolimata märgitud kehtivuse kuupäeva ületamist.

 

Kui oled osalenud mõnel meie sündmusel või lihtsalt armastad Chado teesid ning usud selle, mida me pühendunult teeme, väärtusesse, oled teretulnud toetama meid omale sobiliku panusega vajutades alloleval lingil.

Sinu panus, olgu see suur või väike, aitab tagada toreda teemaja jätkumise!

Aitäh Sulle!

 

 

Mis on Charen?

Chareni teemaja kasvas välja Chado teepoest ning on pühendatud Cha Dao, tee kui enese kultiveerimise viisi, õppimiseks. Me tegutseme hubases ajaloolises paekivist ja punastest tellistest seintega hoones vanalinna serval aadressil Uus 11, otse Chado teepoe kõrval. Charen tähendab tõlkes tee-inimesed - see levinud väljend hõlmab eneses tee armastajaid nende erinevates vormides, farmerist joojani. Traditsiooni kohta, mida järgime, võid lisa lugeda siit.

Viimase aasta vältel oleme Charenis korraldanud üle 60 erineva teega seonduva sündmuse - teetseremooniaid, koolitusi ning degustatsioone, teefilmiõhtuid ja sünnipäevi, kohtumisi nii sõpruskondadele kui ka töökollektiividele.

Teemajad on olnud alati ka erinevate maailmapiltide ja ideede kohtumispaigaks. Pakume oma ruume rendiks, et ka teiste vestlusringid, koosolekud, mõttetalgud ja töötoad võiksid toimuda ühes hubases teeatmosfääris.

Charen jaguneb 64 ruutmeetri peal kaheks ruumiks ja köögiks. Koha peal kasutamiseks 20 istumispatja ja tekki, 6 tooli ja laud, kõlarid, köögitarvikud, külmik, küünlad ja reguleeritav valgus, põrandaküte, joogivesi ja WC, kööginurgas dušš. Kamina kasutamise võimalus. Projektori kasutamise võimalus etteteatamisel. Pakume koha peal oma külalistele serveerimiseks valikut suurepäraseid Chado teesid.