Chado teepood

Esileht / Chareni teemaja / Ruumide rent

Ruumide rent

Sinu sündmus Chareni teemajas

Tere tulemast Chareni!

Chareni teemaja on pühendatud Cha Dao, tee kui enese kultiveerimise viisi, õppimiseks. Me tegutseme hubases ajaloolises paekivist ja punastest tellistest seintega hoones vanalinna serval aadressil Uus 11, Chado teepoe kõrval. Charen tähendab tõlkes tee-inimesed - see levinud väljend hõlmab eneses tee armastajaid nende erinevates vormides, farmerist joojani. Korraldame teetseremooniaid ja töötubasid, mille kohta leiad lähemat infot siit. Traditsiooni kohta, mida järgime, võid lisa lugeda siit.

Teemajad on olnud ühtlasi alati erinevate maailmapiltide ja ideede kohtumispaigaks. Üürime 30 ruutmeetri suurust saali, mis on ideaalne tiimidele, ühendustele, juhtidele ja ettevõtjatele kursusteks ja vestlusringideks, koosolekute, mõttetalgute, seminaride ja töötubade pidamiseks.

Charen jaguneb 64 ruutmeetri peal kaheks ruumiks ja köögiks. Koha peal kasutamiseks 20 istumispatja ja tekki, 6 tooli ja laud, kõlarid, köögitarvikud, külmik, küünlad ja reguleeritav valgus, põrandaküte, joogivesi ja WC, kööginurgas dušš. Kamina kasutamise võimalus. Projektori kasutamise võimalus etteteatamisel. Pakume koha peal oma külalistele serveerimiseks valikut suurepäraseid Chado teesid.

 

Vaata fotogaleriid siit!

 

Ootame Sinult...

Ootame, et vastutad ruumide kasutamise vältel nende heaolu eest ja annad üle sama seisus, millisena nad oma kasutusse said.

Siseruumides suitsetamine, alkoholi ja meelemürkide mõju all viibimine ei ole lubatud.

Kuna tegu on elumajaga, pole muusikainstrumentide ja valju muusika mängimine austusest meie naabrite vastu lubatud. Kell 22 algab öörahu. Kui arvad, et su instrument ei sega, kontakteeru meiega.

Palume olla koha peal tee valmistamiseks mõeldud nõude (köögis valamu juures riiulil) kasutamisel ettevaatlik - mitmed neist on haruldased ja käsitööna valminud. Nõud kuuluvad õnnetuse korral hüvitamisele.

Teetseremooniate korraldajatel palume luua oma 'chaxi' - teelava - mitte vaiba peale, vältides seeläbi vaipade määrdumist.

Palun veendu lahkudes, et kõik aknad on suletud ja ka tagumine, koridori uks on lukus.

Hinnakiri 

25€ üks tund.

44€ kaks tundi (22€/tund).

60€ kolm tundi, 80€ neli tundi (20€/tund).

90€ terve päev 

 

Hind sisaldab 30 minutit enne ja pärast reserveeritud aega ettevalmistamiseks ja koristamiseks. Ruumide broneerimiseks on vajalik tagastamatu ettemaks 50% ulatuses pangaülekandena.

Võtmed saab kätte kõrvalt Chado teepoest Uus 11, T-R 12-18, L 11-16. Kui nimetatud ajad ei sobi, anna palun teada. Võtme tagastamine läbi esiukse kirjaava.

Alalistele rentijatele oma esi- ja tagaukse võtmed.

Arve väljastamise võimalus. Way of Tea OÜ, reg. k. 12160364  ei ole käibemaksukohuslane. 

Kalender

Siit kalendrist on näha, millal ruumid on juba hõivatud. Lõpuaja nägemiseks vajuta sündmusele!

 

Korteris on ka eraldi köögi kaudu käiva sissepääsuga massaažiruum, millest võid lähemalt lugeda siit. Et teada, kas massaažiruum on Sinu planeeritava ürituse ajal kasutuses, on allpool välja toodud ka vastav broneeringute kalender:

 

Parkimine

Parkimine maja ees Europarklas (EP61; 2,50€/30min), tänaval vanalinna tingimustel (0,10€/min). Uue tänava lõpus Europarkla (EP133; 1,50€/30min), Hotel Metropoli juures Europarkla (EP5; 1,25€/30min), Ahtri 3 soodsaim Europarkla (EP42; 0,70€/30min; alla kümne minuti kaugusel). Tasuta parkimine Kalamajas Niine, Vabriku, Kopli tänaval pärast Telliskivi tn. ristumist - 12-15 minuti jalutuskäigu kaugusel.  

Lisainfo: parkimine.ee 

Kontaktisikud

Steve Kokker +372 5566 9157

Timo Einpaul +372 5865 2172

 

Kirjuta meile ja broneeri aeg

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Telefon:


Sisu:


 

Aja broneerides kinnitad, et nõustud ülal välja toodud tingimustega.