Chado teepood

Esileht / Chareni teemaja / Koolitused & tseremooniad

Koolitused & tseremooniad

Juulis toimuvad töötoad ja teetseremooniad                               

Teemaja Charen kasvas välja Chado teepoest kui ruum, mis on pühendatud Cha Dao, tee kui enesearengu viisi, õppimiseks. Me tegutseme hubases ajaloolises paekivist ja punasest tellisest hoones vanalinna serval aadressil Uus 11, otse Chado teepoes kõrval. Charen tähendab tõlkes tee-inimesed - see Ida-Aasias kasutatud väljend hõlmab endas tee armastajaid nende erinevates vormides, farmerist joojani. Traditsiooni kohta, mida järgime, võid lisa lugeda siit.

Viimase aasta vältel oleme Charenis korraldanud üle 100 erineva teega seonduva sündmuse - teetseremooniaid, koolitusi ja degustatsioone, teefilmiõhtuid ja sünnipäevi, kohtumisi nii sõpruskondadele kui ka töökollektiividele.

Allpool leiad info ja registreerimisvormi tulevatele sündmusele. Kalendrit täiendame jooksvalt. Charen on hetkel avatud vaid sündmuste ajal. Oled teretulnud!

 

 

 

 

 

Teemaailma avav töötuba "Kaua aega tagasi Hiinas..."

Kolmapäeval, 29. juulil kell 18:00-20:00

Selles kahe tunni pikkuses sissejuhatavas töötoas rändame läbi tee ajaloo, pärimuse, kultuuri ja vaimsuse, templitest turgudeni, järgides ühe taime teekonda vee järel maailma kõige laialdasemalt joodud joogiks. Maitseme üht näidisteed igast seitsmest teekategooriast, arutame mahetee olulisust ja elava tee kontseptsiooni, tutvustame erinevaid tee valmistamise viise ning seda, kuidas valmistada kodustes tingimustes üht väga head tassi teed. Kõik vajalik, et võiksid jätkata omal käel rikkaliku teemaailma avastamist!

 

 

 

 

Hommikused teetseremooniad

Neljapäevadel, 2., 9., 16., 23., 30. juulil kell 8:00-9:00 (Kontakt +372 5566 9157)

Pole paremat viisi, kuidas alustada uut päeva, kui enne toimingutesse astumist hetk maha võtta, paar tassi teed juua, et siis positiivse laenguga väljakutsetele vastu astuda. Selle tunni pikkuse, vaikuses või tasase muusika saatel läbi viidud teetseremoonial serveerime Sulle elavat teed vanadelt, metsikult kasvanud teepuudelt täis loodustarkust ja -energiat. Teelise reedesed teeõhtud

Reede õhtutel. Lisainfo siin.

Teeline on grupp tee serveerimisele pühendunud sõpru, kes jagavad reede õhtutel muistset tarkust juua teed rahus ja meditatsioonis - vahel vaikuses, teinekord kõnes. Teeline jätkab tuhandete aastate pikkust traditsiooni juua koos inimkonna armastatumat jooki, valmistades seda kohalolus, avatuses ja austuses. Tihtilugu vastab tee samaga. Võimalus kogeda vaikust ja rahu, õppida teed tundma sõbralikus atmosfääris.

 


 

 

 

 

 

Teekoolitus või -tseremoonia sõpradele, perele või töökollektiivile?

 

Meie kollektiivil on ühiselt 15 aastat kogemust teeäris. Korraldame oma ruumides eraviisilisi teetseremooniaid ja töötubasid kuni kahekümnele osalisele.

Teetseremoonia on hea võimalus jagada ruumi ja aega vaikses meditatiivses õhustikus, juues loodusenergiast pakatavat elavat teed. Tseremooniate hind on 12€ osalise kohta miinimumsummas 72€. Kestvus 2 tundi. 

Töötoad on rätsepa stiilis loodud lahendused, mis peavad silmas Sinu erihuvisid. Degusteerime teesid ja jagame oma kogemusi ning näpunäiteid, kuidas põnevas teemaailmas hästi orienteeruda. Töötubade hind on 20€ osalise kohta miinimumsummas 100€. Kestvus 2,5 tundi.

 

Pakume samuti rendile...

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Telefon:


Sisu: