Chado teepood

Esileht / Teenused

Teenused

Teeline

Teejoomisõhtud kõigile!


Sedavõrd lihtne – kauss teed, inimesed istuvad mugavalt põrandal, neid ümbritseb vaikne atmosfäär, nad joovad rahulikult teed.

Ja milline maagia võib siit üles tõusta. Millised väiksed imed võivad juhtuda, kui jagame koos aega planeedi ühe kõige armastatuma joogiga. Teelise teejoomised on loodud sooviga pakkuda igale huvilisele võimalust nautida vaiksemat ja teadlikumat lähenemist teele ning seda olustikus, kus ainus mida kohalolija peale tee joomise tegema peab, on lihtsalt olla. Jagades sel viisil koos teed, jagame ka ühist aegruumi.

Iga reede õhtul korraldab üks meist väikse koosistumise vaikuse, üksikute sõnade ja väga eriliste teedega täidetud olustikus. Teeme parima, et tuua teieni nende haruldaste teede tarkus ja hing ning luua olemine, mis aitab teil kogeda elavate teede väge. See on lisaks heade teede nautimisele ka võimalus ühenduda iseendaga, teiste ja millegagi, mis meist alati suurem – looduse ja loomise endaga.

Pane end kirja lehe “Registreeri” all sündmusele, millel soovid osaleda. Iga korraldaja võtab Sinuga eraldi ühendust. Kohtade arv on alati piiratud, kuna püüame hoida õhtud väiksed ja intiimsed. Soovitatav osaleja annetus korraldajale on 8 eur, kuid võib jätta panuse 7-10 euroni. Teeõhtud kestavad tavaliselt kaks ja pool tundi ning enamasti Tallinna keskklinnas, Joogatoas, aadressil Loode 14. Kogutavad annetused lähevad alati teeõhtute kulude katteks, Teelise kogukonna uute tegevuste elluviimisele, teenõude ostmisele ja parimate teede leidmisele.

Kohtume aurava teekausi ääres!:)teekoolitus

Põnevaid pakkumisi!

 

Teesegude valmistamise tuba

(Ideaalis 40-300 inimesele)

Külalised saavad valmistada personaalse jõulutee segu ning võtta sellest 100g pakk koju kaasa! Lisana suurele õhtusöögile/peole on see antud töötuba tõestanud end kui väga lõbus ettevõtmine – käed-külge, interaktiivne, vaimustavalt lõhnav ning lisaks saavad osalejad võtta koju kaasa midagi, mille nad on ise loonud.

 Me seame üles suure ala, kuskil 20 kausiga, mis täidetud erinevate teede, ürtide, vürtside, kõik vastavalt sildistatud ning igaüks saab oma segamiskausi ning ka lusika. Lihtsa juhendamise järel, valivad osalejad baastee ning segavad selle kokku, mis iganes maitsetega nemad heaks arvavad. Lõpus aitame me tee ära pakendada ning ka sildistada. Oleme ka seal, et aidata inimesi nende küsimustega, teha nalja ning olla abiks, millegi ülimaitsva loomisel, mida saab siis juba lähitulevikus nautida.

Tuleme teie üritusele kohale.

Maksumus: kontakteeruge meiega eshop (ät) chado.ee , et kokku leppida hinnas.

 

 

TEENURK

(miinimum 2 tundi)

Seame üles atmosfäärilise nurga teie üritusel, paneme maha padjad istumiseks ning läbi kogu ürituse kestuse uudishimulikud inimesed tulevad ja lahkuvad. Vastavalt inimese enda soovile ta istub maha, eraldab end mõneks vaiksemaks hetkeks üritusest ja laseb endale serveerida võimast teed ning võib-olla ka mõne ampsu. Inimesed saavad nautida, kas hetke enda jaoks, jagada kellegiga midagi privaatsemat hubases atmosfääris või õppida pisut rohkem tee kohta.

Sellised nurgad on väga populaarsed ja teretulnud lisad peaaegu igat sorti peol kuna pakuvad nautimiseks täiesti teist atmosfääri jäädes samal-ajal käimasoleva peo konteksti. Lihtne ilma esinemiseta teenurk, inimesed tulevad ja lähevad vastavalt oma soovile.

Tuleme teie üritusele kohale.

Maksumus: kontakteeruge meiega eshop (ät) chado.ee , et kokku leppida hinnas.

 

MÜSTIKA, MUUSIKA JA TEE

(ideaalselt kuni 25 inimest, kestus ~2,5 tundi)

Neile, kes soovivad oma töötajatele kinkide midagi rohkem medidatiivset siis see pigem mõtlik kogemus lubab inimestel mõneks hetkeks oma töömured ja kiirustamise kõrvale panna ning rännata sügavale teemaailma. Istudes põrandal, jagavad külalised võimast teed, vaikust eneses ja ümbritsevas, muusikat ning võtavad sisse tarku sõnu vaikuse ruumist inimese elus ja kuidas tee saab olla toetav, meditatiivne kaaslane selles. Maagia juhtub kui antakse inimestele ruumi lihtsalt olemiseks.

Mitte olles peomeeleolus on siiski naer ja rõõm lubatud ning väga tihti lõpus, küsimuste-vastuste ringis on palju nalja ja naeru vägagi lõdvestunud atmosfääris.

Kui teil puudub ruum sellise ürituse tarvis, saame ruumi organiseerida.

 

Maksumus: kontakteeruge meiega eshop (ät) chado.ee , et kokku leppida hinnas.

 

 

TEE JA VAIKUS

(ideaalselt kuni 8 inimesele, kestvus 2 tundi)

Intiimne tee tseremoonia väiksemale seltskonnale. Võib-olla töötajad otsivad midagi erilist, et kinkida oma ülemusele/juhatajale? Võib-olla juhataja otsib midagi, mida pakkuda oma parimatele töötajatele?

Meditatiivne tee tseremoonia viiakse läbi pisut intiimsemas atmosfääris, kus on rohkem aega ja ruumi luua üks tõeline Tee retk kui ka küsida küsimusi sellise teetraditsiooni kohta, mida meie viljeleme.

Saame tulla teie kontorisse või koju kui ka organiseerida ruumi selle ürituse tarvis.

 

Maksumus: kontakteeruge meiega eshop (ät) chado.ee , et kokku leppida hinnas.

 

 

Võta Ühendust

Tel: (+372) 601 2676
eshop (ät) chado.ee