Chado teepood

Esileht / Koolitused & tseremooniad

Koolitused & tseremooniad

Sündmused Chareni teemajas

 

 

Teemaja Charen kasvas välja Chado teepoest kui ruum, mis on pühendatud Cha Dao, tee kui enesearengu viisi, õppimiseks. Me tegutseme hubases ajaloolises paekivist ja punasest tellisest hoones vanalinna serval aadressil Uus 11, otse Chado teepoe kõrval. Charen tähendab tõlkes tee-inimesed - see Ida-Aasias kasutatud väljend hõlmab endas tee armastajaid nende erinevates vormides, farmerist joojani. Traditsiooni kohta, mida järgime, võid lisa lugeda siit.

Viimase kahe aasta vältel oleme Charenis korraldanud üle 100 erineva teega seonduva sündmuse - teetseremooniaid, koolitusi ja degustatsioone, teefilmiõhtuid ja sünnipäevi, kohtumisi nii sõpruskondadele kui ka töökollektiividele. Charen on hetkel avatud vaid sündmuste ajal.

 

Tulevate koolituste kohta leiad info siit
https://www.facebook.com/chadoteepood/events

Tulevate teetseremooniate kohta leiad info siit
https://www.facebook.com/teelinetea/events

 

 

Teekoolitus või -tseremoonia sõpradele, perele või töökollektiivile?

 

Meie kollektiivil on ühiselt 15 aastat kogemust teeäris. Korraldame oma ruumides eraviisilisi teetseremooniaid ja töötubasid kuni kaheteistkümnele osalisele.

Teetseremoonia on hea võimalus jagada ruumi ja aega vaikses meditatiivses õhustikus, juues loodusenergiast pakatavat elavat teed. Töötoad on rätsepa stiilis loodud lahendused, mis peavad silmas Sinu erihuvisid. Degusteerime teesid ja jagame oma kogemusi ning näpunäiteid, kuidas põnevas teemaailmas hästi orienteeruda. Võta ühendust ja uuri lisa!

 

Pakume samuti rendile...

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Telefon:


Sisu: