Chado teepood

Esileht / Ruumide rent

Ruumide rent

Sinu sündmus Chareni teemajas

Tere tulemast Chareni!

Chareni teemaja on pühendatud Cha Dao, tee kui enese kultiveerimise viisi, õppimiseks. Me tegutseme hubases ajaloolises paekivist ja punastest tellistest seintega hoones vanalinna serval aadressil Uus 11, Chado teepoe kõrval. Charen tähendab tõlkes tee-inimesed - see levinud väljend hõlmab eneses tee armastajaid nende erinevates vormides, farmerist joojani. Korraldame teetseremooniaid ja töötubasid, mille kohta leiad lähemat infot siit. Traditsiooni kohta, mida järgime, võid lisa lugeda siit.

Teemajad on olnud ühtlasi alati erinevate maailmapiltide ja ideede kohtumispaigaks. Üürime 30-ruutmeetri suurust saali, mis on ideaalne tiimidele, ühendustele, juhtidele ja ettevõtjatele kursusteks ja vestlusringideks, koosolekute, mõttetalgute, seminaride ja töötubade pidamiseks. Ühtlasi pakume rendile ka teises ruumis asuvat 16-ruutmeetri suurust massaaži- ja teraapiatuba, mida saab kasutada nii eraldiseisvalt kui lisaks suurele saalile. Lähemalt võid massaažitoa ja seal toimuva kohta lugeda siit.

Chareni rentides pakume kasutamiseks 30-ruutmeetrist saali ühes 20 istumispadja ja tekiga, kuut tooli ja lauda, väikest Bluetooth kõlarit ning koha peal valmistamiseks valikut Chado teepoe kõrgkvaliteetseid teesid. Olemas on ka köök ühes külmiku, pliidi ja põhiliste köögitarvikutega. 

Vaata fotogaleriid siit!

 

Ootame Sinult...

Ootame, et vastutad ruumide kasutamise vältel nende heaolu eest ja annad üle sama seisus, millisena nad oma kasutusse said.

Siseruumides suitsetamine, alkoholi ja meelemürkide mõju all viibimine ei ole lubatud.

Kuna tegu on elumajaga, pole muusikainstrumentide ja valju muusika mängimine austusest meie naabrite vastu lubatud. Kell 22 algab öörahu. Kui arvad, et su instrument ei sega, kontakteeru meiega.

Palume olla koha peal tee valmistamiseks mõeldud nõude (köögis valamu kohal riiulil) kasutamisel ettevaatlik – mitmed neist on kergesti purunevad. Nõud kuuluvad õnnetuse korral hüvitamisele.

Teetseremooniate korraldajatel palume luua oma 'chaxi' - teelava - mitte vaiba peale, vältides seeläbi vaipade määrdumist. Võimalusel kasutada puitalust.

Palun veendu lahkudes, et kõik aknad on suletud ja ka tagumine, koridori uks on lukus.

Hinnakiri 

20€ / üks tund.

15€ / tund, kui rendid kolmeks või enamaks tunniks

100€ / terve päev (alates 7h)

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

Hind sisaldab 30 minutit enne ja pärast reserveeritud aega ettevalmistamiseks ja koristamiseks. 

Võtmed saab kätte kõrvalt Chado teepoest Uus 11, E-R 12-18, L 11-16. Kui nimetatud ajad ei sobi, anna palun teada. Võtme tagastamine läbi esiukse kirjaava.

Alalistele rentijatele oma esi- ja tagaukse võtmed.

Arve väljastamise võimalus. Chado Tee OÜ, reg. k. 11987699, on käibemaksukohuslane. 

Kalender

Siit kalendrist on näha, millal ruumid on juba hõivatud. Lõpuaja nägemiseks vajuta sündmusele!

 

 

Korteris on ka eraldi köögi kaudu käiva sissepääsuga massaažiruum, millest võid lähemalt lugeda siit. Et teada, kas massaažiruum on Sinu planeeritava ürituse ajal kasutuses, on allpool välja toodud ka vastav broneeringute kalender:

 

 

Parkimine

Parkimine maja ees Europarklas (EP61; 2,50€/30min), tänaval vanalinna tingimustel (0,10€/min). Uue tänava lõpus Europarkla (EP133; 1,50€/30min), Hotel Metropoli juures Europarkla (EP5; 1,25€/30min), Ahtri 3 soodsaim Europarkla (EP42; 0,70€/30min; alla kümne minuti kaugusel). Tasuta parkimine Kalamajas Niine, Vabriku, Kopli tänaval pärast Telliskivi tn. ristumist - 12-15 minuti jalutuskäigu kaugusel.  

Lisainfo: parkimine.ee 

Kontaktisikud

Steve Kokker +372 5566 9157

Timo Einpaul +372 5865 2172

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:


E-posti aadress:


Telefon:


Sisu: