Chado teepood

Esileht / Tellimine

Tellimine

Sinu tellimus on meile tähtis!

Me pakime Sinu valitud tee hoole ja armastusega.

Kui Sinu tellimus on vormistatud ja makse laekunud, pakime Sinu poolt soovitud teed 1-2 tööpäeva jooksul. Lisame omalt poolt alati ka teenäidise, nii et Sul oleks alati midagi uut ja põnevat proovida.

 

Paneme paki teele!

Teesaadetis jõuab sinuni tavaliselt 2-3 tööpäeva pärast.

Me kasutame Smartposti ja Omniva pakiautomaate, aga saadame soovi korral ka otsekulleriga. Omale sobiva transpordi viisi saad valida tellimust vormistades. Kõik üle 50€ tellimused saadame kulleriga tasuta koju kätte!  Oma tooteid pakime keskkonna säästlikust meeles pidades tihti teisel ringil olevatesse karpidesse, seega ära ole väga imestunud või nördinud, kui karp, milles Sinu teed pärale jõuavad, on hoopis teise firma logodega või näeb natukene vana välja. See kõik on prahi vähendamiseks!

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Sinu tellimus on pärale jõudnud ja tee maitseb meeliülendavalt!

Soovime Sulle omalt poolt mõnusaid ja kirgastavaid hetki tee seltsis! Sinu poolt suule tõstetud tass teed on üks miljonitest, mida täna juuakse. Tähistame üheskoos maailma üht kõige populaarsemat, inimesi ja rahvaid ühendavat jooki!

Täiendavate mõtete, küsimuste või murede korral võta meiega kindlasti koheselt ühendust ning vastame Sinule suurima rõõmuga!

 

.