E-poe kasutamistingimused

Chado.ee e-poe omanik on Chado tee OÜ (reg. k. 11987699) asukohaga Uus tänav 11, Tallinn, Eesti, kontakttelefoniga +372 5865 2172.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Kauba kirjeldus ja hinnad on välja toodud tootelehtedel ning hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest (vt altpoolt), mis sõltub ostja asukohast ja valitud kättetoimetamise viisist. See kuvatakse ostukorvi vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Poodle külalisena või loo endale isiklik kasutajakonto ning liitu meie uudiskirjaga – konto luues näed oma ostuajalugu, ei pea kliendiinfot korduvalt sisestama ning uudiskirjaga liitunutele saadame iga kuu 5% sooduskoodi.

Lisa soovitud tooted ostukorvi, kinnita ostukorv ning määra kohale toimetamise viis. Järgmisel lehel on võimalik tasuda pangalingi vahendusel või Paypali kaudu. Veebipood väljastab automaatselt tellimuse kinnituse, mis saadetakse Sinu märgitud e-mailile. Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, võtame Sinuga koheselt ühendust – vastavalt Su soovile, pakume asendust, meie oma kulul järgi saatmist või raha terviksummas tagastamist.

Kauba kohaletoimetamine

Pärast makse laekumist pakime ja paneme Su teed teele 2-3 tööpäeva jooksul.

Sul on võimalik valida järgnevate transpordi variantide seast:

 • Pakiautomaadid: Smartpost & Omniva – Hind 3,50€. Kõik üle 50€ tellimused saadame pakiautomaati tasuta! Paki saabumisel automaati saadetakse Su telefoninumbrile SMS uksekoodiga ning Sul on aega nädal aega oma pakile järgi minna.
 • Omniva kullerteenus kodu- või kontoriukseni – Hind 6€. Kõik üle 80€ tellimused saadame tasuta! Kuller võtab Sinuga ühendust ja lepib kokku üleandmise aja.
 • Tule oma tellimusele ise järgi meie vanalinna kauplusesse aadressil Uus 11, Tallinn – Tasuta! Oleme avatud E-R 12-18, L 11-16. Kui tegid oma tellimuse enne kella 17, paneme Sulle paki valmis juba järgnevaks päevaks, muidu ülejärgmiseks. Nädalavahetusel tellitud kaubale võid järgi tulla esmaspäevast.

Rahvusvaheline transport: 

 • Kuller: Euroopa* – Hind alates 13,50€. Täpne hind sõltub tellimuse kaalust ja arvutatakse ostukorvi vormistades. 
 • Kuller: ülejäänud riigid – Hind alates 18€. Täpne hind sõltub tellimuse kaalust ja arvutatakse ostukorvi vormistades. 

* Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Šveits, Taani, Tšehhi, Ungari.

  Taganemisõigus

  Ostjal on õigus taganeda ostulepingust 14 päeva jooksul – selleks kirjuta meile aadressil eshop (at) chado.ee ja me vastame kolme tööpäeva jooksul. Üldjuhul me ei aktsepteeri avatud teepakkide tagastamist. Tagastamise kulud (panga- ja transpordi) kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule, on katki või defektiga. Veebipood tagastab kauba kättesaamisel ostjale raha neljateistkümne päeva jooksul.

  Pretensiooni esitamise õigus

  Pretensioonide korral palume kirjutada meile aadressil eshop (at) chado.ee ja me vastame kolme tööpäeva jooksul. Üksmeele saavutamata jäämisel on ostjal õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti poole.

  Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

  Loe meie privaatsuspoliitikast lähemalt siit.