Privaatsuspoliitika

Chado tee- ja e-poe privaatsustingimused:


Isikuandmete töötleja (meie)

Isikuandmeid töötleb Chado tee OÜ, registrikood 11987699, Uus 11, Tallinn. Täiendavate küsimuste korral võta kindlasti ühendust kirjutades eshop (at) chado.ee.

Kelle isikuandmeid me kogume ja kasutame?

Kogume ja kasutame meie kaupluses (Uus 11, Tallinn) püsikliendi ankeedi täitnud ja/või www.chado.ee e-poes kasutajakonto teinud inimeste informatsiooni.

Millist informatsiooni me kogume ja kasutame?

Nimi, e-mail, sünniaeg (valikuline), ostuinfo, info võlgnevuste ja poekrediidi kohta, e-kirjavahetus, e-poe puhul ka telefoni number ning kulleriga koju tellimise korral postiaadress.

Millistel eesmärkidel me andmeid kasutame?

- Kasutame kliendi informatsiooni tellimuste täitmiseks – nende vastuvõtmiseks, haldamiseks, kauba kätte toimetamiseks.
- Kliendisuhtluseks – päringutelele vastamiseks, tellimuste andmete. täpsustamiseks, korraldusliku info edastamiseks, meeldetuletuste saatmiseks.
- Arveldamiseks – arvete koostamiseks, nende esitamiseks ja maksete kogumiseks.
- Uudiskirjade saatmiseks, mille vahendusel jagame meie kauplusega seotud uudiseid, tutvustame pakkumisi, uusi teesid ja meie korraldatud sündmuseid. Iga uudiskirja jaluses on ühtlasi link, millele vajutades saab kirjade saamisest iga hetk loobuda.

Mis on andmete kasutamise õiguslikud alused?

- Chado tee OÜ ja meie kliendi vahelise müügi-ostulepingu täitmine
- Õigustatud huvi – parema teenuse osutamine, teenuste ja toodete arendamine, ostukäitumise ja -eelistuste analüüsimine, kliendisuhtluse ja äritegevuse edendamine.
- Kliendi nõusolek – otseturundus: uudiskirjad, personaalsed pakkumised

Kuidas keelata andmete otseturunduseks kasutamist?

Oma andmete otseturunduseks kasutamist saab keelata kirjutades aadressil tee @ chado.ee või kasutades uudiskirja jaluses olevat linki.

Kellele me isikuandmeid edastame?

Kasutades erinevate koostööpartnerite - kes aitavad täita meie ja kliendi vahelist müügi-ostulepingut - teenusi, on transpordifirmadel SmartPost, Omniva, e-poe platvormil Shopify, äritarkvaral ERPLY, turundustarkvaral Mailchimp ligipääs osadele Sinu isikuandmetele. Nõude korral ka järelvalve- ja korrakaitseasutustel. Välistele kolmandatele isikutele isikuandmeid me ei müü ega edasta.

Kuidas tagame andmete turvalisuse?

Kasutame krüpteeritud kanaleid, ajakohaseid tarkvaralisi lahendusi ning meie töötajatele ja koostööpartneritele kehtivad andmete konfidentsiaalsuse ja kaitse alased nõuded.

Kui kaua säilitame andmeid?

Säilitame andmeid seni, kuni see on vajalik eesmärgi täitmiseks, milleks andmeid kogusime, või seni, kuni andmete säilitamine on seadusest tulenevalt kohustuslik. Otseturunduse eesmärgil kasutame informatsiooni, kuni nõusolek on antud.